Maršruta Rīga–Jēkabpils reisam mainīta braukšanas shēma Rīgā

No 2018.gada 1.janvāra maršruta Nr.7010 Rīga–Jēkabpils autobusam, kas piektdienās no Rīgas starptautiskās autoostas izbrauc plkst.18.10, tiks mainīta braukšanas shēma Rīgā. Šī reisa autobuss apstāsies arī pieturā Tīnūži, bet neapstāsies pieturā TC Dole un Koknese. Tomēr pasažieru apmaiņu abās šajās pieturvietās veiks maršruta Nr.7989 Rīga–Madona–Lubāna autobuss, kas no Rīgas starptautiskās autoostas arī izbrauc plkst.18.10.

Turpmāk maršruta Nr.7010 Rīga–Jēkabpils autobuss, kas piektdienās no Rīgas starptautiskās autoostas izbrauc plkst.18.10, brauks pa Maskavas, Turgeņeva, Krasta ielu, Dienvidu tiltu, Slāvu, Krustpils, Granīta ielu, autoceļu P5 Ulbroka–Ogre, P80 Tīnūži–Koknese un A6 Rīga–Daugavpils–Krāslava–Baltkrievijas robeža (pirms tam brauca pa Maskavas, Turgeņeva, Krasta ielu un autoceļu A6 Rīga–Daugavpils–Krāslava–Baltkrievijas robeža). Šī reisa autobuss pasažieru apmaiņu veiks arī pieturvietā Tīnūži.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

 

Papildu informācija:
Tālr. +371 67280485
E-pasts: info@atd.lv
 

 


Ieteikt šo rakstu