Maršrutā Valmiera–Brenguļi–Staišas–Valmiera un Rūjiena–Naukšēnu skola–Rūjiena atklāti jauni reisi un mainīts reisu izpildes periods

Atsaucoties iedzīvotāju ierosinājumam, no 2017.gada 15.novembra tiks veiktas izmaiņas SIA VTU Valmiera apkalpotajā maršrutā Nr.6623 Valmiera–Brenguļi–Staišas–Valmiera un Nr.5401 Rūjiena–Naukšēnu skola–Rūjiena. Maršrutos tiks atklāti jauni reisi, kā arī vienam reisam mainīsies izpildes sezona, pārvadājumus nodrošinot visu gadu.

Lai nodrošinātu iedzīvotājiem iespēju nokļūt darbavietā vai izglītības iestādē, maršrutā Nr.6623 Valmiera–Brenguļi–Staišas–Valmiera tiks atklāts jauns reiss; turpmāk autobuss no Valmieras izbrauks arī plkst.18.15. Savukārt autobuss, kas no Valmieras darbadienās izbrauc plkst.6.40, pasažieru pārvadājumus nodrošinās visu gadu, nevis tikai skolēnu mācību gada laikā.

Lai iedzīvotāji sestdienās varētu nokļūt Rūjienā un Valmierā, maršrutā Nr.5401 Rūjiena–Naukšēnu skola–Rūjiena tiks atklāti divi jauni reisi. Turpmāk autobuss no Rūjienas autoostas sestdienās izbrauks arī plkst.7.20 un 11.10.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

 

Papildu informācija:
Tālr. +371 67280485
E-pasts: info@atd.lv

Ieteikt šo rakstu