Vienā maršruta Smiltene–Šķipeles–Smiltene reisā tiks ieviests transports pēc pieprasījuma

Ņemot vērā, ka pieprasījums pēc sabiedriskā transporta pakalpojumiem maršrutā Nr.6600 Smiltene–Šķipeles–Smiltene jau ilgstoši ir neregulārs un ļoti mazs, Sabiedriskā transporta padome lēma, ka no 2020.gada 6.janvāra vienā reisā tiks ieviests transports pēc pieprasījuma. Lai tas tiktu izpildīts, pakalpojums būs jāpiesaka vismaz 24 stundas pirms brauciena, zvanot pa tālruni 64772236 vai rakstot uz e-pasta adresi smiltene@vtu-valmiera.lv. Transports pēc pieprasījuma tiks ieviests pilnā reisa garumā.

Maršrutā Nr.6600 Smiltene–Šķipeles–Smiltene šā gada aprīlī un maijā tika izpildīts 41 reiss, no kuriem lielākais pasažieru skaits, kas vienlaicīgi atradās autobusā, bija pieci, bet piecos gadījumos autobuss bija tukšs. Tādējādi turpmāk autobuss, kas no Smiltenes autoostas darbadienās (mācību laikā) izbrauc plkst.14.15, tiks nodrošināts, ja pakalpojums tiks pieteikts vismaz 24 stundas pirms reisa uzsākšanas.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Papildu informācija:
Tālr. +371 67280485
E-pasts: info@atd.lv

Ieteikt šo rakstu