Svētdien stāsies spēkā jauns vilcienu kustības saraksts; maršrutā Cēsis–Rīga–Cēsis turpmāk darbdienās kursēs ekspreša vilciens

Šī gada 9. jūnijā spēkā stāsies vasaras sezonas vilcienu kustības saraksts, kurā iekļauti papildu vilcieni piejūras virzienos, kā arī veiktas citas izmaiņas visās piecās AS “Pasažieru vilciens” līnijās. Vienlaikus regulārais saraksts tiek papildināts ar jaunu ekspreša reisu maršrutā Cēsis–Rīga–Cēsis darba dienās.

Uzmanība izmaiņām vilcienu kustības sarakstā jāpievērš visu piecu līniju pasažieriem, jo atsevišķiem reisiem ir mainīti vilcienu atiešanas un pienākšanas laiki. Ierasti vasaras sezonai vilcienu saraksts ir papildināts ar jauniem reisiem uz atpūtnieku iecienītajiem galamērķiem Jūrmalas un Saulkrastu virzienā.

Būtiskākais jauninājums ir vilcienu kustības pamatsarakstā iekļautais ekspreša reiss maršrutā Cēsis–Rīga–Cēsis. Šis vilciens darbdienu rītos no Cēsīm aties plkst.7.10, bet pēcpusdienās no Rīgas uz Cēsīm – plkst.17.30. Pa ceļam vilciens pasažieru apmaiņu veiks tikai divās pieturvietās –  Zemitāni un Sigulda –, līdz ar to pasažieri ceļā pavadīs ievērojami īsāku laiku.

“Pateicoties visu iesaistīto pušu veiksmīgai sadarbībai, kā arī Cēsu pašvaldības neatlaidībai, no 10. jūnija darbdienu rītos Cēsu un Siguldas iedzīvotājiem būs iespēja ātri un ērti nokļūt galvaspilsētā ar vilcienu, bet pēcpusdienās tikpat ātri atgriezties mājās. Jaunatklātajā vilciena reisā no Cēsīm līdz Rīgai ceļā pavadāmais laiks ir samazināts līdz 1 stundai un 15 minūtēm, kas ir līdz šim nepieredzēti īss laiks šajā maršrutā. AS “Pasažieru vilciens” ekspreša reisiem nākotnē būs arvien lielāka loma iedzīvotāju mobilitātes jautājuma risināšanā, tādēļ mēs strādājam, lai apzinātu pasažieru vajadzības un  arvien celtu sava pakalpojuma kvalitāti,” saka AS “Pasažieru vilciens” valdes priekšsēdētājs Rodžers Jānis Grigulis.

No 9. jūnija izmaiņas gaidāmas arī Madonas virziena vilcienu kursēšanas grafikā. Turpmāk no Madonas uz Rīgu varēs doties sestdienas rītā plkst.7.13 un svētdienas pēcpusdienā plkst.16.44, bet no Rīgas uz Madonu vilcieni kursēs piektdienās plkst.18.20 un svētdienās plkst.13.30.

Savukārt vilciens, kurš līdz šim katru dienu plkst.18.51 devās no Rīgas uz Pļaviņām, turpmāk kursēs līdz Krustpilij, kur tas pienāks plkst.20.50. Vienlaikus no 8. jūnija tiek atcelts brīvdienās norīkotais vilciens maršrutā Rīga–Krustpils ar atiešanas laiku plkst.8.21.

“Pasažieru vilciena” mājaslapā un mobilajās lietotnēs publicētais vilcienu kustības saraksts, kas redzams 10 dienas uz priekšu, jau ietver minētās izmaiņas.

 

Papildu informācijai:
Agnese Līcīte
AS „Pasažieru vilciens”
Sabiedrisko attiecību daļas
galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr: 29467009

Ieteikt šo rakstu