SIA Dobeles autobusu parks pilnveido abonementa biļešu klāstu un pagarina to derīguma termiņu

SIA Dobeles autobusu parks ir pilnveidojis piedāvāto abonementa biļešu klāstu, ieviešot jaunu biļeti 35 braucieniem, kā rezultātā pasažierim ir iespēja saņemt atlaidi 20% apmērā. Tāpat ir pagarināts braucienu skaita biļešu derīguma termiņš līdz 60 dienām.

Iedzīvotāji abonementa biļetes var iegādāties visos 20 SIA Dobeles autobusu parks apkalpotajos vietējās nozīmes maršrutos. Pasažieriem ir pieejama biļete 20, 35 un 40 braucieniem, un tās nodrošina atlaidi attiecīgi 15% vai 20% apmērā atkarībā no izvēlētā biļetes veida. Abonementa biļete ir derīga 60 dienas no pirmā brauciena veikšanas (līdz šim tā bija derīga 30 dienas).

Iegādāties elektroniskās abonementa kartes un abonementa biļetes pasažieri var Dobeles autoostā Stacijas ielā 1, Dobelē, kā arī elektroniskās abonementa kartes ir iespēja papildināt ar jauniem abonementiem arī pie autobusu vadītājiem.  

Papildu informāciju par abonementa biļetes iegādes iespējām var iegūt, zvanot pasažieru pārvadātājam pa tālruni 26596220 vai rakstot uz e-pasta adresi autobusi@dobele.lv.

Maršrutu saraksts, kuros ir nodrošināta iespēja izmantot abonementa biļeti, pieejams šeit.

Papildu informācijai:
Lilita Pelčere,
VSIA Autotransporta direkcija
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: + 371 67356129; + 371 26627578

Ieteikt šo rakstu