Sestdien Jūrmalas virzienā kursēs papildu vilcieni

Ņemot vērā vasarīgos laika apstākļus, kā arī autoceļu remontu Jūrmalas virzienā, sestdien, 8. jūnijā, tiks norīkoti 17 papildu vilcieni maršrutā Rīga–Dubulti–Rīga.

Sestdien no Rīgas uz Dubultiem pasažieri varēs nokļūt ar astoņiem papildu norīkotiem vilcieniem, bet no Dubultiem uz Rīgu kursēs deviņi papildu vilcieni.  Savukārt svētdien, 9. jūnijā, spēkā stāsies vasaras sezonas vilcienu kustības saraksts, kurā jau ir iekļauti papildvilcieni uz atpūtnieku iecienītajiem galamērķiem piejūras virzienos.

Lai izvairītos no sastrēgumiem, aicinām iedzīvotājus izmantot iespēju pludmalē nokļūt ar vilcienu, vienlaikus lūdzam izturēties ar sapratni gadījumos, ja vilciens ir pilnāks, nekā ierasts. Tāpat pasažierus lūdzam nodrošināties ar dzeramo ūdeni, lai karstajos laika apstākļos brauciens vilcienā un atpūta būtu droša.

Tāpat atgādinām, ka, gaisa temperatūrai pārsniedzot 30 grādu atzīmi, pasažieru vilcienu maksimālais ātrums tiek samazināts līdz 80 km/h, līdz ar to ir iespējamas nelielas atkāpes no vilcienu kustības grafika.

Lai ietaupītu savu laiku, aicinām pirms brauciena iegādāties vilciena e-biļeti internetā vai mobilajā lietotnē!

 

Papildu informācijai:
Agnese Līcīte
AS „Pasažieru vilciens”
Sabiedrisko attiecību daļas
galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr: 29467009

Ieteikt šo rakstu