Sakarā ar pāreju uz vasaras laiku naktī uz 31. martu aicinām sekot līdz maršruta Rīga–Viļaka–Baltinava, Rīga–Smiltene–Alūksne un Rīga–Kandava–Kuldīga reisu izpildei

Ņemot vērā pāreju uz vasaras laiku naktī no 2019. gada 30. uz 31. martu, pagriežot pulksteņa rādītājus par vienu stundu uz priekšu, maršruta Nr.7912 Rīga–Viļaka–Baltinava, Nr.7906 Rīga–Smiltene–Alūksne un Nr.7938 Rīga–Kandava–Kuldīga nakts autobusiem būs noteikta braukšanas kārtība.

Maršruta Nr.7912 Rīga–Viļaka–Baltinava autobuss no pieturvietas Baltinava izbrauks stundu agrāk – plkst.0.25 pēc ziemas laika. Pieturvietā Ūdrupe pulksteņa rādītāji tiks pagriezti stundu uz priekšu, kā rezultātā reisa izpilde līdz Rīgai turpināsies atbilstoši sarakstam pēc vasaras laika.

Maršruta Nr.7906 Rīga–Smiltene–Alūksne reiss Alūksnes autoostā tiks uzsākts plkst.2.00 pēc ziemas laika (pēc saraksta autobuss izbrauc plkst.3.00). Pieturvietā Grundzāle pulksteņa laiks tiks pagriezts, un autobuss turpinās ceļu atbilstoši sarakstam pēc vasaras laika. Tāpat maršruta Nr.7938 Rīga–Kandava–Kuldīga autobuss no pieturvietas Pāvilosta izbrauks stundu ātrāk – plkst.2.40 pēc ziemas laika, savukārt no pieturvietas Labrags tas turpinās ceļu tāpat, kā norādīts kustību sarakstā pēc vasaras laika.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu. Atgādinām, ka sabiedriskā transporta reisu skaitu un laikus nosaka pasažieru plūsma, savukārt statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažierus aicinām ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.


Ieteikt šo rakstu