Sabiedriskā transporta padome atbalstīja papildu vilciena reisu nodrošināšanu uz trim pasākumiem; divos autobusu maršrutos tiks ieviests transports pēc pieprasījuma

Šodien, 2019. gada 20. jūnijā, Sabiedriskā transporta padome atbalstīja priekšlikumu nodrošināt papildu vilciena reisus maršrutā Rīga–Ogre, Rīga–Liepāja un Rīga–Cēsis, lai iedzīvotāji varētu apmeklēt attiecīgi Operetes festivālu Ikšķilē, festivālu Summer Sound Liepājā un pilsētas svētkus Cēsīs un lai pēc šiem pasākumiem varētu atgriezties Rīgā. Izvērtējot pasažieru plūsmu maršrutā Nr.6818 Liepāja–Rucava–Nida un Nr.6783 Dobele–Bukaiši, padome lēma konkrētos abu maršrutu posmos ieviest transportu pēc pieprasījuma. Tāpat, atsaucoties iedzīvotāju lūgumam, tika lemts par maršruta Nr.3001 Ludza–Ezerkrasts pagarināšanu.

Sabiedriskā transporta padome šodien atbalstīja papildu vilciena norīkošanu maršrutā Rīga–Ogre, lai iedzīvotāji varētu pēc trešā starptautiskā Operetes festivāla Galā koncerta Ikšķilē nokļūt atpakaļ Rīgā. Vilciens 14. jūlijā plkst.00.30 izbrauks no Ogres (plkst.0.39 – no Ikšķiles) uz Rīgu. Padome lēma arī par papildu reisu nodrošināšanu vilciena maršrutā Rīga–Cēsis, lai iedzīvotāji varētu apmeklēt Cēsu pilsētas svētkus un pēc tiem atgriezties Rīgā. 20. jūlijā vilciens no Rīgas izbrauks plkst.14.11, bet 21. jūlijā no Cēsīm – plkst.0.30. Tāpat akceptēta divu papildu vilciena reisu nodrošināšana maršrutā Rīga–Liepāja, lai festivāla Summer Sound apmeklētāji varētu nokļūt Liepājā un pēc festivāla – atpakaļ Rīgā. 2. augustā vilciens no Rīgas izbrauks plkst.13.50, bet 4. augustā no Liepājas – plkst.11.55.

Izvērtējot pasažieru plūsmu reģionālajā autobusu maršrutā Nr.6818 Liepāja–Rucava–Nida, tika pieņemts lēmums, ka posmā no pieturvietas Rucava līdz Lietuvas robežai tiks ieviests transports pēc pieprasījuma. Tāpat, balstoties uz zemo pieprasījumu, pēc pieprasījuma tiks izpildīts arī maršruta Nr.6783 Dobele–Bukaiši posms no Bukaišu skolas līdz pieturai Gundegas. Tas nozīmē, ka autobuss abos konkrētajos posmos brauks tad, ja pasažieris būs iegādājies biļeti vai iepriekš pieteicis pārvadājumu. Autotransporta direkcija informēs par datumu, kad abos maršrutos tiks ieviests transports pēc pieprasījuma.

Atbalstot iedzīvotāju lūgumu, autobusu maršruta Nr.3001 Ludza–Ezerkrasts atsevišķi reisi tiks pagarināti līdz pilsētas kapiem. Autotransporta direkcija informēs par datumu, no kura izmaiņas būs spēkā.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācijai:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: + 371 67686485;
E-pasts: zane.plone@atd.lv 

Ieteikt šo rakstu