Pielāgojot sabiedriskā transporta pakalpojumus skolēniem, no 1.septembra gaidāmas izmaiņas maršrutos virzienā uz Upeslejām, Salaspili un Ropažiem

Lai Salaspilī dzīvojošiem skolēniem nodrošinātu iespēju nokļūt Ulbrokas vidusskolā, no 2019. gada 1. septembra gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.6827 Rīga–Saurieši–Upeslejas, Nr.6835 Rīga–Saurieši–Upeslejas, Nr.5836 Rīga–Saurieši–Salaspils un Nr.6829 Rīga–Ropaži.

Ņemot vērā izmaiņas maršrutu tīklā, aicinām iedzīvotājus pirms brauciena atkārtoti pārbaudīt autobusa kustības sarakstu mājaslapā atd.lv sadaļā Kustības saraksti vai jautājumu gadījumā sazināties ar pārvadātāju, zvanot pa tālruņa numuru 67226006.

Detalizētāka informācija pieejama šeit.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.


Ieteikt šo rakstu