Nodrošinot ērtākus pasažieru pārvadājumus, no 2. oktobra gaidāmas izmaiņas astoņos AS Nordeka apkalpotajos maršrutos

Ņemot vērā pasažieru ieteikumus, kā arī lai tiktu nodrošināta iespēja ērtāk izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus, no 2018. gada 2. oktobra gaidāmas izmaiņas astoņos pasažieru pārvadātāja AS Nordeka apkalpotajos maršrutos.

Lai iedzīvotāji laikā nokļūtu no Pūres uz darba vietām un izglītības iestādēm Kandavā, maršruta Nr.7938 Rīga–Kandava–Kuldīga autobuss, kas no Rīgas starptautiskās autoostas izbrauc plkst.7.00 un no Kuldīgas autoostas – plkst.10.35, turpmāk pasažieru apmaiņu veiks arī pieturvietā Pūre.

Lai pasažieri, kuri brauc no pieturvietas Latvijas/Lietuvas robeža (Nida) uz Liepāju, paspētu pārkāpt no viena transporta citā un turpinātu ceļu uz Rīgu, maršruta Nr.7937 Rīga–Liepāja autobuss, kas no Liepājas autoostas izbrauc plkst.19.30, turpmāk pasažieru pārvadājumus nodrošinās plkst. 19.45.

Nodrošinot precīzu kustības sarakstu esošajiem braukšanas apstākļiem, maršruta Nr.7906 Rīga–Smiltene–Alūksne reisam, kas Alūksnes autoostā tiek uzsākts plkst.3.00, tiks mainīti izpildes laiki starp pieturvietām ceļa posmā Lūšakrogs–Melturi. Savukārt maršruta Nr.7955 Rīga–Ventspils autobusam, kas no Rīgas starptautiskās autoostas izbrauc plkst.13.40, kustības saraksta laiki tiks mainīti posmā no pieturvietas Kandavas pagrieziens līdz Ventspils autoostai. Tāpat apstāšanās laiki mainās maršruta Nr.7983 Rīga–Daugavpils autobusam, kas no Rīgas starptautiskās autoostas izbrauc plkst.7.30, plkst.10.00 un no Daugavpils autoostas – plkst.13.45, plkst.16.00 un plkst.18.40. Papildus tam autobuss, kas no Rīgas starptautiskās autoostas izbrauc plkst.13.35, turpmāk izbrauks piecas minūtes ātrāk – plkst.13.30, arī mainot apstāšanās laikus starp pieturvietām posmā līdz pieturvietai Līksna.

Atsaucoties pasažieru ierosinājumiem, maršruta Nr.7948 Rīga–Tukums–Talsi–Ventspils reiss, kas tiek uzsākts Ventspils autoostā plkst.19.45, turpmāk sabiedriskā transporta pakalpojumus nodrošinās izbraucot katru dienu plkst.19.55. Savukārt maršruta Nr.7981 Rīga–Preiļi autobuss, kas no Rīgas starptautiskās autoostas izbrauc plkst.10.25 un no Preiļu autoostas – plkst.17.05, pasažieru apmaiņu nodrošinās arī pieturvietā Dzelmes un Rīteri (autobusam, kas izbrauc no Preiļiem, tiks mainīti izpildes laiki starp pieturvietām posmā no Līvāniem līdz Ogres šosejai).

Maršruta Nr.7989 Rīga–Madona–Lubāna autobuss, kas izbrauc no Rīgas starptautiskās autoostas plkst.12.00, turpmāk apstāšanos veiks arī pieturvietā Salaspils, Ikšķile un Rīteri, bet autobuss, kas no Madonas autoostas izbrauc plkst.19.05, – pieturvietā Rīteri un Salaspils. Papildus tam izpildes laiki starp pieturvietām tiks mainīti autobusam, kas no pieturvietas Lubāna izbrauc plkst.4.50 un no Rīgas starptautiskās autoostas – plkst.17.40.

Autotransporta direkcija aicina pasažierus plānot savu braucienu un laikus pārbaudīt autobusu kustību sarakstu mājaslapā http://www.atd.lv/ sadaļā Kustības saraksti, kā arī izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.


Ieteikt šo rakstu