No 9. septembra gaidāmas izmaiņas maršrutā Ogres AO–Mālkalnes prospekts–MRS, Jaunogre–Ogres stacija–Dārziņi–Jaunogre un Rīga–Ogre

Izvērtējot pieprasījumu pēc sabiedriskā transporta pakalpojumiem, no 2019. gada 9. septembra vairākos maršruta Nr.3015 Ogres AO–Mālkalnes prospekts–MRS, Nr.6091 Jaunogre–Ogres stacija–Dārziņi–Jaunogre un Nr.7788 Rīga–Ogre reisos pasažieru pārvadājumi vairs netiks nodrošināti. Tomēr iedzīvotājiem arī turpmāk tiks saglabātas mobilitātes iespējas, braucot citu maršrutu autobusos.

Maršruta Nr.3015 Ogres AO–Mālkalnes prospekts–MRS autobuss, kas darbadienās (skolēnu mācību gada laikā) no pieturas MRS izbrauca plkst.7.32, pasažieru pārvadājumus vairs nenodrošinās. Tāpat maršrutā Nr.6091 Jaunogre–Ogres stacija–Dārziņi–Jaunogre tiks slēgts reiss, kas pieturā d/s Dārziņi darbadienās tika uzsākts plkst.22.30 un pieturā Ogres stacija – plkst.22.15. Pasažieru pārvadājumi netiks nenodrošināti arī maršruta Nr.7788 Rīga–Ogre reisā, kas Rīgas starptautiskajā autoostā darbadienās tika uzsākts plkst.8.45 un 15.15, bet pieturā MRS – plkst.7.30 un 13.30. izmaiņas veiktas, balstoties uz pasažieru plūsmu un pārvietošanās alternatīvām, kas iedzīvotājiem tiks nodrošinātas arī turpmāk.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.


Ieteikt šo rakstu