No 3.decembra gaidāmas izmaiņas maršrutā Jēkabpils–Sala, Sala–Jēkabpils–Viesīte, Jēkabpils–Sēlpils, Jēkabpils–Sēlpils–Līkumi–Jēkabpils un Jēkabpils–Spunģēni–Pļaviņas

Ņemot vērā pasažieru ieteikumus, no 2018. gada 3. decembra gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.6896 Jēkabpils–Sala, Nr.6895 Sala–Jēkabpils–Viesīte, Nr.6894 Jēkabpils–Sēlpils, Nr.6938 Jēkabpils–Sēlpils–Līkumi–Jēkabpils un Nr.6933 Jēkabpils–Spunģēni–Pļaviņas.

Detalizētāka informācija šeit.

Aicinām iedzīvotājus pirms brauciena atkārtoti pārbaudīt autobusa kustības sarakstu mājaslapā www.atd.lv sadaļā Kustības saraksti vai jautājumu gadījumā vērsties pie pārvadātāja.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu. Atgādinām, ka sabiedriskā transporta reisu skaitu un laikus nosaka pasažieru plūsma, savukārt statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažierus aicinām ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Papildu informācija:
Tālr. +371 67280485
E-pasts: info@atd.lv

Ieteikt šo rakstu