No 29. februāra pietura Rīga (Elizabetes iela) atradīsies sākotnējā atrašanās vietā

Ņemot vērā, ka ceļa remontdarbi Satekles ielā būs noslēgušies, no 2020. gada 29. februāra pietura Rīga (Elizabetes iela) atradīsies sākotnējā atrašanās vietā, Satekles ielā.

Galapunkts pieturā Rīga (Elizabetes iela) būs šādos maršrutos: Nr.5034 Rīga–Olaine, Nr.5172 Rīga–Mežsētas–Vaivadi, Nr.5616 Rīga–Piņķi–Kalnciema masīvs, Nr.6847 Rīga–Baldone, Nr.6848 Rīga–Sarma–Baldone, Nr.6859 Rīga–Mežsētas, Nr.6991 Rīga–Tekstilnieks, Nr.7959 Rīga–Kalnciems.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

 

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācijai:
Lilita Pelčere,
VSIA Autotransporta direkcija
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: + 371 67356129

Ieteikt šo rakstu