No 24.novembra autobusi atsāks kustību pa Tramvaja tiltu Liepājā

Ņemot vērā, ka Liepājā remontdarbi uz Tramvaja tilta ir noslēgušies, no 2018. gada 24. novembra autobusi, kas brauc maršrutā Nr.5112 Liepāja–Nīca–Otaņķi, Nr.6818 Liepāja–Rucava–Nida, Nr.6820 Liepāja–Rucava, Nr.6785 Liepāja–Šuķene un Nr.6909 Liepāja–Nīca, atsāks braukt pa tiltu.

Papildus atgādinām, ka pasažieru apmaiņa virzienā no Liepājas autoostas tiks veikta pieturvietā Koncertzāle, Zivju iela, Kuršu iela, Robežu iela, Ventas iela un Vaiņodes iela, savukārt virzienā uz Liepājas autoostu – Svētes iela, Vaiņodes iela, Ventas iela, Robežu iela, Jūrmalas iela, Pētertirgus un Līva.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu. Atgādinām, ka sabiedriskā transporta reisu skaitu un laikus nosaka pasažieru plūsma, savukārt statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažierus aicinām ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Papildu informācija:
Tālr. +371 67280485
E-pasts: info@atd.lv

Ieteikt šo rakstu