No 23. marta gaidāmas izmaiņas maršrutā Limbaži–Vidriži–Saulkrasti, Saulkrasti–Skulte–Lejasozoli un no 1. aprīļa – maršrutā Arodvidusskola–Limbažu AO–Ozolaine

Ņemot vērā, ka pašvaldība pati nodrošina skolēnu pārvadājumus, no 2020. gada 23. marta tiks atcelti vairāki reģionālā maršruta Nr.5458 Limbaži–Vidriži–Saulkrasti un Nr.5450 Saulkrasti–Skulte–Lejasozoli reisi, kas līdz šim bija paredzēti skolēnu nogādāšanai izglītības iestādēs. Papildus tam tiks atjaunots reiss no Saulkrastu stacijas. Savukārt, lai iedzīvotāji reizi nedēļā varētu nokļūt pilsētas kapos un pēc tam – atpakaļ mājās, no 1. aprīļa gaidāmas izmaiņas arī maršrutā Nr.3007 Arodvidusskola–Limbažu AO–Ozolaine.

Detalizētāka informācija pieejama šeit.​

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Papildu informācija:
Tālr. +371 67280485
E-pasts: info@atd.lv

Ieteikt šo rakstu