No 2. maija gaidāmas izmaiņas trīs maršrutos Ventspils virzienā

Izvērtējot pārvadāto pasažieru skaitu un valsts dotāciju īpatsvaru maršrutā Nr.6498 Ventspils–Blāzma–Ugāle–Usma–Ugāle, tika pieņemts lēmums, ka no 2018. gada 2. maija pasažieru pārvadājumi tajā vairs netiks veikti, bet, lai tomēr nodrošinātu pasažieriem iespēju tikt līdz iecerētajam galamērķim, tiks veiktas izmaiņas maršrutā Nr.6083 Ventspils–Ugāle. Papildus šīm izmaiņām grozījumi tiks veikti arī maršrutā Nr.5203 Ventspils–Liepene.

Valsts no savas puses sedz vairāk nekā 90% izmaksu, kas rodas, nodrošinot pasažieru pārvadājumus maršrutā Nr.6498 Ventspils–Blāzma–Ugāle–Usma–Ugāle. Turklāt pārvadāto pasažieru skaits maršrutā ir ļoti mazs, un iedzīvotājiem ir iespēja tikt līdz iecerētajam galamērķim arī ar citu maršrutu autobusiem.

Lai iedzīvotājiem nerastos papildu neērtības sakarā ar maršruta Nr.6498 Ventspils–Blāzma–Ugāle–Usma–Ugāle slēgšanu, no 2. maija tiks veiktas izmaiņas maršrutā Nr.6083 Ventspils–Ugāle. Turpmāk autobuss no Ventspils autoostas katru darbadienu izbrauks plkst.17.10, bet reiss, kas Ventspilī tika uzsākts plkst.05.45, turpmāk netiks nodrošināts. Savukārt Ugāles mehāniskajā darbnīcā reiss turpmāk katru darbadienu tiks uzsākts plkst.6.00 (pirms tam – plkst.6.35), bet autobuss, kas no Ugāles arī līdz šim izbrauca plkst.8.40, no 2. maija veiks iebraucienu līdz pieturai Sarkanā bulta. Tāpat reiss, kas tika uzsākts Ventspils autoostā plkst.13.30, bet Ugāles mehāniskajā darbnīcā – plkst.8.40, tiks izpildīts sestdienās (līdz šim autobuss šajā reisā kursēja arī svētdienās).

Lai iedzīvotājiem būtu iespēja biežāk izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus, maršruta Nr.5203 Ventspils–Liepene autobuss, kas izbrauc no Ventspils autoostas plkst.10.00 un plkst.17.00, bet no Liepenes – plkst.10.45 un plkst.17.45, pasažieru pārvadājumus turpmāk nodrošinās pirmdienās, otrdienās, ceturtdienās un sestdienās (līdz šim kursēja tikai otrdienās un sestdienās).

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

 
Papildu informācija:
Tālr. +371 67280485
E-pasts: info@atd.lv
 
 

Ieteikt šo rakstu