No 1.augusta uz eksperimenta laiku gaidāmas izmaiņas trīs maršrutos virzienā uz Cēsīm

Nodrošinot iedzīvotājiem ērtāku nokļūšanu Cēsīs un Rīdzenē, kā arī samazinot reisu izpildes laiku, uz eksperimenta laiku no 2018. gada 1. augusta līdz 30. novembrim gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.5079 Cēsis–Rāmuļi–Skujenes skola, Nr.6254 Cēsis–Bērzkrogs–Rīdzene–Cēsis un Nr.5084 Cēsis–Līgatne. Četru mēnešu ilgā laika periodā izvērtējot eksperimenta rezultātus, tiks lemts par izmaiņu turpmāku saglabāšanu.

Lai Rīdzenes iedzīvotājiem būtu ērtāk nokļūt Cēsīs un atgriezties atpakaļ Rīdzenē, divos maršruta Nr.5079 Cēsis–Rāmuļi–Skujenes skola reisos tiks iekļauta pieturvieta Rīdzenes ciems. Caur Rīdzenes ciemu kursēs autobuss, kas pirmdienās no Cēsu autoostas izbrauc plkst.14.00, bet no pieturas Skujenes skola – plkst.8.10.

Nodrošinot iedzīvotājiem iespēju nokļūt darbavietā Rīdzenē, maršruta Nr.6254 Cēsis–Bērzkrogs–Rīdzene–Cēsis reisā, kas Cēsu autoostā tiek uzsākts plkst.20.00, iekļautas divas pieturvietas – Maija parks un Rīdzenes ciems. Savukārt pieturā Vienības laukums pasažieru apmaiņa netiks veikta.

Lai pasažieriem būtu ceļā jāpavada mazāk laika, tiks samazināts reisa izpildes laiks maršrutā Nr.5084 Cēsis–Līgatne. Turpmāk autobuss, kas no Cēsu autoostas darbadienās izbrauc plkst.8.00, Līgatnē pienāks plkst.8.31 un tad turpinās ceļu uz Lejaslīgatni. Pēc tam, braucot atpakaļ, autobuss Līgatnē būs plkst.9.16, bet Cēsu autoostā – plkst.9.50. Tādējādi reiss, kas pieturvietā Līgatne līdz šim tika uzsākts plkst.9.32, atsevišķi vairs netiks nodrošināts. Savukārt autobuss, kas no pieturvietas Gaujmala izbrauc plkst.9.10, pasažieru pārvadājumus nodrošinās tikai sestdienās; pirmdienās, trešdienās, ceturtdienās un piektdienās reiss netiks izpildīts.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Papildu informācija:
Tālr. +371 67280485
E-pasts: info@atd.lv

Ieteikt šo rakstu