No 16. marta gaidāmas izmaiņas maršrutā Bauska–Grenctāle

Lai degvielas uzpildes stacijas darbinieki Grenctālē pēc nakts maiņas varētu nokļūt Bauskā, no 2020. gada 16. marta gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.6504 Bauska–Grenctāle.

Turpmāk autobuss no Bauskas autoostas no pirmdienas līdz sestdienai izbrauks plkst.8.30 un kursēs līdz pieturai Grenctāles robežpunkts (līdz šim tas izbrauca darbadienās plkst.8.40 un kursēja līdz pieturai Grenctāles centrs). Savukārt reiss pieturā Grenctāles robežpunkts no pirmdienas līdz sestdienai tiks uzsākts plkst.9.00 (līdz šim darbadienās tika uzsākts pieturā Grenctāles centrs plkst.9.05). Papildus tam autobuss no Bauskas autoostas līdz pieturai Grenctāles centrs darbadienās izbrauks plkst.10.00 (līdz šim no pirmdienas līdz sestdienai izbrauca plkst.9.50 un brauca līdz pieturai Grenctāles robežpunkts). Tādējādi reiss pieturā Grenctāles centrs darbadienās tiks uzsākts plkst.10.25 (līdz šim no pirmdienas līdz sestdienai tika uzsākts plkst.10.20 pieturā Grenctāles robežpunkts).

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Papildu informācija:
Tālr. +371 67280485
E-pasts: info@atd.lv

Ieteikt šo rakstu