No 1. septembra gaidāmas izmaiņas maršrutā Jelgava–Tukums un Tukums–Slampe

Izvērtējot pasažieru plūsmu, no 2019. gada 1. septembra gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.7354 Jelgava–Tukums un Nr.6051 Tukums–Slampe.

Turpmāk maršruta Nr.7354 Jelgava–Tukums reiss Tukuma autoostā darbadienās tiks uzsākts plkst.8.10 (līdz šim tas tika izpildīts pirmdienās un piektdienās), un šī reisa autobuss iebrauks Slampes centrā. Savukārt no Jelgavas autoostas autobuss darbadienās izbrauks plkst.9.30 (līdz šim tas brauca katru dienu plkst.9.00). Tāpat zemā pieprasījuma dēļ vakara reisi, kas Tukuma autoostā tiek uzsākti plkst.17.20 un Jelgavas autoostā – plkst.19.00, vairs netiks izpildīti, bet autobuss, kas no Tukuma autoostas izbrauc plkst.13.05, pasažieru pārvadājumus nodrošinās piektdienās, sestdienās un svētdienās (līdz šim tas brauca katru dienu).

Ņemot vērā, ka tiks slēgti divi iepriekš minētie reisi, maršrutā Nr.6051 Tukums–Slampe tiks atklāti divi jauni reisi – autobuss no Tukuma autoostas turpmāk katru dienu izbrauks plkst.17.20 un no pieturas Slampes centrs – plkst.17.45.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.


Ieteikt šo rakstu