No 1. oktobra gaidāmas izmaiņas septiņos SIA Jēkabpils autobusu parks apkalpotajos maršrutos

Ņemot vērā, ka ir uzlabojies ceļu stāvoklis, no 2019. gada 1. oktobra vairākos maršruta Nr.7893 Daugavpils–Preiļi reisos tiks samazināts to izpildes laiks, tādējādi pasažieriem būs jāpavada mazāk laika ceļā. Savukārt, lai Viesītes novada skolēniem būtu iespēja nokļūt izglītības iestādēs un pēc tam – atpakaļ mājās, izmaiņas veiktas maršrutā Nr.5481 Jēkabpils–Brodi, Nr.5490 Viesīte–Sauka–Lone, Nr.5491 Viesīte–Lone, Nr.5492 Viesīte–Gāršas–Kalna Dambrāni–Viesīte, Nr.5493 Viesīte–Lone–Sauka–Viesīte un Nr.6891 Viesīte–Vārnava–Sunākste–Viesīte.

Ņemot vērā izmaiņas maršrutu tīklā, aicinām iedzīvotājus pirms brauciena atkārtoti pārbaudīt autobusa kustības sarakstu mājaslapā www.atd.lv sadaļā Kustības saraksti vai jautājumu gadījumā sazināties ar pārvadātāju, zvanot pa tālruņa numuru 65231473.

Detalizētāka informācija pieejama šeit.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.


Ieteikt šo rakstu