No 1. maija gaidāmas izmaiņas maršrutā Rīga–Baloži, Rīga–Pļavniekkalns un Rīga–Ķekava

Nodrošinot iedzīvotājiem ērtākus un kvalitatīvākus pasažieru pārvadājumus, no 2019. gada 1. maija gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.5432 Rīga–Baloži, Nr.5590 Rīga–Pļavniekkalns un Nr.6844 Rīga–Ķekava.

Lai novērstu vairāku autobusu dublēšanos līdzīgā laikā, kā arī lai Rāmavas iedzīvotājiem būtu iespēja izmantot sabiedrisko transportu, maršruts Nr.5432 Rīga–Baloži turpmāk būs maršruts Rīga–Rāmava–Baloži. Autobusi, kas apkalpo šo maršrutu, turpmāk brauks pa Dienvidu tiltu caur Valdlaučiem un Rāmavu. Papildus tam reisi tiks noslēgti pieturvietā Baložu skola (līdz šim tie tika noslēgti pieturvietā Kantoris).

Savukārt maršruts Nr.5590 Rīga–Pļavniekkalns tiks slēgts un tas tiks apvienots ar maršrutu Nr.6844 Rīga–Ķekava. Tā nosaukums turpmāk būs Rīga–Valdlauči–Pļavniekkalns–Ķekava, nodrošinot iedzīvotājiem iespēju izkāpt un iekāpt pieturvietā Pļavniekkalns.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu. Atgādinām, ka sabiedriskā transporta reisu skaitu un laikus nosaka pasažieru plūsma, savukārt statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažierus aicinām ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.


Ieteikt šo rakstu