No 1. janvāra maršrutā Rīga–TEC-2–Saurieši–Jauncekule–Cekule, Rīga–Upeslejas, Rīga–Ropaži, Rīga–Juglas iecirknis, Rīga–Kākciems iekļautas papildu pieturvietas

Nodrošinot ērtākus sabiedriskā transporta pakalpojumus, no 2019. gada 1. janvāra maršruta Nr.5530 Rīga–TEC-2–Saurieši–Jauncekule–Cekule un Nr.6835 Rīga–Upeslejas visi autobusi pasažieru apmaiņu veiks arī pieturvietā Saurieši. Tāpat maršruta Nr.6829 Rīga–Ropaži, Nr.6830 Rīga–Juglas iecirknis un Nr.6831 Rīga–Kākciems reisu kustību sarakstā tiek iekļauta pieturvieta Ceļu meistars.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu. Atgādinām, ka sabiedriskā transporta reisu skaitu un laikus nosaka pasažieru plūsma, savukārt statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažierus aicinām ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.


Ieteikt šo rakstu