No 1. jūnijas gaidāmas izmaiņas maršrutā Rīga–Ādaži–Carnikava un Rīga–Ādaži–Kadaga

Lai nodrošinātu Serģu ielā dzīvojošajiem iedzīvotājiem ērtāku iespēju izmantot sabiedrisko transportu nokļūšanai no Dārzkopības sabiedrības Salūts uz Carnikavu un  Rīgu, no 2018. gada 1. jūnija tiks veiktas vairākos izmaiņas maršruta Nr.6824 Rīga–Ādaži–Carnikava reisos, mainot autobusa braukšanas shēmu. Tāpat turpmāk vienam maršruta Nr.6821 Rīga–Ādaži–Kadaga reisam tiks noteikta sezonalitāte.

No 1. jūnija maršruta Nr.6824 Rīga–Ādaži–Carnikava autobuss, kas no Rīgas darbadienās izbrauc plkst.9.10, bet sestdienās un svētdienās – plkst.9.30, kā arī autobuss, kas katru dienu no DS Salūts izbrauc plkst.19.05, brauks pa Serģu ielu un autoceļu A1 Rīga (Baltezers)–Igaunijas robeža (Ainaži).

Izvērtējot pasažieru plūsmu, turpmāk maršruta Nr.6821 Rīga–Ādaži–Kadaga reiss, kas Rīgā darbadienās tiek uzsākts plkst.8.10, tiks izpildīts laika periodā no 1. septembra līdz 31. maijam (līdz šim tika izpildīts visu gadu).

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

Papildu informācija:
Tālr. +371 67280485
E-pasts: info@atd.lv

Ieteikt šo rakstu