No 1. jūlija gaidāmas izmaiņas vairākos maršrutos, kurus apkalpo SIA Jēkabpils autobusu parks

Sakarā ar ceļa stāvokļa uzlabošanos tiek samazināts reisu izpildes laiks vairākos maršrutos, ko apkalpo SIA Jēkabpils autobusu parks, kā rezultātā pasažieriem būs iespēja ceļā pavadīt mazāk laika. Tāpat, izvērtējot pasažieru plūsmu, gaidāmas izmaiņas maršrutos, kas savieno Preiļus ar citām apdzīvotām vietām.

Maršrutā Nr.5055 Zasa–Vandāni–Dunava, Nr.5496 Jēkabpils–Rite–Nereta, Nr.6948 Jēkabpils–Cukuriņi un Nr.6967 Jēkabpils–Dunava tiks samazināts reisu izpildes laiks. Savukārt, balstoties uz pieprasījumu pēc sabiedriskā transporta pakalpojumiem, grozījumi veikti maršrutā Nr.6943 Preiļi–Upmala–Līvāni, Nr.6982 Preiļi–Vārkava–Upmala un Nr.6988 Preiļi–Riebiņi.

Ņemot vērā izmaiņas maršrutu tīklā, aicinām iedzīvotājus pirms brauciena atkārtoti pārbaudīt autobusa kustības sarakstu mājaslapā atd.lv sadaļā Kustības saraksti vai jautājumu gadījumā sazināties ar pārvadātāju, zvanot pa tālruņa numuru 65237730.

Detalizētāka informācija pieejama šeit.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.


Ieteikt šo rakstu