No 1. augusta gaidāmas izmaiņas maršrutā Aizkraukle–Gulbene un Rīga–Jaunjelgava–Aizkraukle

Atsaucoties iedzīvotāju lūgumam un uzlabojot reģionālā maršrutu tīkla efektivitāti, no 2019. gada 1. augusta gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.7202 Aizkraukle–Gulbene un Nr.7491 Rīga–Jaunjelgava–Aizkraukle.

Balstoties uz iedzīvotāju ierosinājumu, vienā maršruta Nr.7202 Aizkraukle–Gulbene reisā tiks iekļauta papildu pieturvieta – autobuss, kas no Aizkraukles autoostas katru dienu izbrauc plkst.9.20, pasažieru apmaiņu veiks arī pieturā Krievciems 1.

Lai novērstu sabiedriskā transporta dublēšanos posmā no Rīgas līdz Jaunjelgavai, maršruta Nr.7491 Rīga–Jaunjelgava–Aizkraukle reiss Rīgas starptautiskajā autoostā svētdienās tiks uzsākts plkst.18.05 (līdz šim tika uzsākts plkst.17.25).

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.


Ieteikt šo rakstu