Maršrutā Limbaži–Ārciems–Pāle un Limbaži–Viļķene–Salacgrīva mainīts reisu izpildes periods un laiks

No 2018. gada 1. marta gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.6659 Limbaži–Ārciems–Pāle un Nr.6684 Limbaži–Viļķene–Salacgrīva. Tiks mainīts reisu izpildes periods un arī izpildes laiks konkrētā periodā.

Ņemot vērā, ka uz Pāles pagasta Būdeli šobrīd kursē pašvaldības organizēts skolēnu autobuss un arī sabiedriskais transports, no 1. marta tiks veiktas izmaiņas maršrutā Nr.6659 Limbaži–Ārciems–Pāle, novēršot pārvadājumu dublēšanos. Turpmāk sabiedriskais transportlīdzeklis darbadienās skolēnu mācību gada laikā no Limbažu autoostas izbrauks plkst.7.45 un 14.50 (līdz šim izbrauca plkst.7.20 un 14.20). Abu šo reisu autobuss pasažieru apmaiņu vairs neveiks pieturvietā Būdele un Rūjas.

Lai skolēniem būtu ērtāk nokļūt izglītības iestādē un pēc tam atgriezties atpakaļ, maršrutā Nr.6684 Limbaži–Viļķene–Salacgrīva tiks atklāti divi jauni reisi. Turpmāk autobuss darbadienās skolēnu mācību gada laikā no Salacgrīvas izbrauks plkst.7.30 un no Limbažiem – plkst.15.05. Abu reisu autobuss iebrauks Salacgrīvas pagasta Maurīšos un Svētciemā. Savukārt sestdienās un svētdienās visa gada garumā un skolēnu brīvdienās reiss, kas Limbažos tiek uzsākts plkst.15.05, tiks izpildīts kā ierasts, neiebraucot Maurīšos un Svētciemā.

Līdz ar šīm izmaiņām plānoti grozījumi arī citos maršruta Nr.6684 Limbaži–Viļķene–Salacgrīva reisos. Turpmāk autobuss sestdienās un svētdienās visa gada garumā, kā arī darbadienās skolēnu brīvlaikā no Limbažu autoostas izbrauks kā ierasts – plkst.6.20, bet skolēnu mācību gada laikā tas izbrauks 10 minūtes agrāk – plkst.6.10. Tāpat izmaiņas būs arī reisā, kas Salacgrīvā tiek uzsākts plkst.7.50; turpmāk tas tiks izpildīts darbadienās skolēnu brīvdienās, nevis visu gadu.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

 

Papildu informācija:
Tālr. +371 67280485
E-pasts: info@atd.lv

 

 


Ieteikt šo rakstu