Līgo svētkos vilcieni kursēs pēc brīvdienu grafika, norīkoti nakts vilcieni no Jūrmalas

Naktī no 23. uz 24. jūniju AS “Pasažieru vilciens” pasākuma “Līgo nakts Jūrmalā” apmeklētāju ērtībām norīko papildu vilcienus maršrutā Rīga–Sloka–Rīga. Līgo nakts pasākumi Jūrmalā norisināsies gan Dzintaru pludmalē, gan Mellužu estrādē, un naktī norīkotie vilcieni pa ceļam uz Rīgu apstāsies visās pieturās.

“Pasažieru vilciens” pēc pusnakts ir norīkojis divus vilcienus no Rīgas līdz Slokai plkst.0.52 un plkst.3.02. Savukārt no Slokas uz Rīgas vilcieni aties plkst.1.57 un plkst.4.04.

Jūrmalas virzienā arī pa dienu 22., 23. un 24. jūnijā tiek norīkoti papildu vilcieni. No Rīgas uz Dubultiem pasažieri varēs nokļūt ar pieciem papildu vilcieniem, tāpat arī no Dubultiem uz Rīgu kursēs pieci papildu vilcieni.

Vēršam pasažieru uzmanību, ka vilcieni no Liepājas un Madonas, kas pēc ierastā grafika uz Rīgu dodas svētdienās, ir pārcelti uz pirmdienu un kursēs Jāņu dienā, 24.jūnijā.

Apskatīt vilcienu kustības grafiku un ērti iegādāties biļetes ir iespējams gan “Pasažieru vilciena” mājaslapā šeit, gan mobilajā lietotnē.

 

Par PV

Uzņēmums ir dibināts 2001. gada 2. novembrī. Akciju sabiedrība Pasažieru vilciens ir vienīgais iekšzemes sabiedriskā transporta pakalpojumu sniedzējs, kas pārvadā pasažierus pa dzelzceļu visā Latvijas teritorijā. AS Pasažieru vilciens ir patstāvīgs valsts īpašumā esošs uzņēmums. Eirobarometrs 2018. gada iedzīvotāju aptauja liecina, ka Pasažieru vilciens precizitāte un uzticamība ir augstākā Eiropā.

 

Papildu informācijai:
Agnese Līcīte
AS „Pasažieru vilciens”
Sabiedrisko attiecību daļas
galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr: 29467009

Ieteikt šo rakstu