Atsaucoties Vandzenes un Laidzes pagasta iedzīvotāju lūgumam, no 1.maija gaidāmas izmaiņas maršrutā Talsi–Vandzene–Nogale

Lai nodrošinātu Vandzenes un Laidzes pagasta iedzīvotājiem iespēju laikus nokļūt darba vietās un apmeklēt valsts un medicīnas iestādes Kuldīgā, Liepājā, Ventspilī un Rīgā, uz eksperimenta laiku no 2018. gada 1. maija līdz 31. augustam maršrutā Nr.6434 Talsi–Vandzene–Nogale tiks atklāti jauni reisi un veiktas izmaiņas esošajā reisā. Četru mēnešu ilgā laika periodā izvērtējot eksperimentālo reisu lietderību, tiks lemts par to iekļaušanu kopējā maršrutu tīklā.

Turpmāk maršruta Nr.6434 Talsi–Vandzene–Nogale autobuss, kas no Talsu autoostas izbrauc plkst.6.55, pasažieru pārvadājumus nodrošinās skolēnu mācību gada laikā. Tāpat autobuss no Talsu autoostas katru darbadienu izbrauks plkst.6.27, bet skolēnu mācību gada laikā tas brauks tikai līdz Vandzenes skolai. Atpakaļ no Vandzenes skolas autobuss brauks plkst.6.51 (skolēnu mācību gada laikā autobuss Talsu autoostā pienāk plkst.7.17).

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

 
Papildu informācija:
Tālr. +371 67280485
E-pasts: info@atd.lv

Ieteikt šo rakstu