Ņemot vērā iedzīvotāju un pašvaldības ieteikumus, no 1. janvāra gaidāmas izmaiņas maršrutā Aizkraukles stacija–Jaunjelgava un Aizkraukle–Skrīveri

Atsaucoties uz iedzīvotāju un pašvaldības ieteikumiem, no 2019. gada 1. janvāra gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.6138 Aizkraukles stacija–Jaunjelgava un Nr.6101 Aizkraukle–Skrīveri.

Lai pasažieriem būtu iespēja ērtāk izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus, maršruts Nr.6138 Aizkraukles stacija–Jaunjelgava turpmāk būs lokveida – Aizkraukle–Sērene–Aizkraukle, turklāt autobusi iebrauks Sērenes ciematā, kā rezultātā to kustību sarakstā tiks iekļauta arī pieturvieta Ozoliņi un Radzes.

Nodrošinot skolēniem iespēju nokļūt uz Andreja Upīša Skrīveru vidusskolu no Lobes un Veckrapes, maršruta Nr.6101 Aizkraukle–Skrīveri visi reisi tiks pagarināti līdz Lobei, savukārt virzienā uz Aizkraukli autobusi iebrauks Krapē līdz pieturvietai Veckrape. Tā rezultātā autobuss no Aizkraukles autoostas izbrauks mācību laikā plkst.7.15 (līdz šim izbrauca plkst.7.28), bet no pieturvietas Lobe – plkst. 7.45 (līdz šim reiss tika uzsākts pieturvietā Skrīveru izmēģinājumu saimniecības plkst.8.10).

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu. Atgādinām, ka sabiedriskā transporta reisu skaitu un laikus nosaka pasažieru plūsma, savukārt statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažierus aicinām ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.


Ieteikt šo rakstu