Turpmāk pasažieri varēs izmantot vienu un to pašu abonementa biļeti gan AS CATA, gan SIA VTU Valmiera autobusos

Rūpējoties par pasažieru ērtībām, AS CATA un SIA VTU Valmiera uzlabojusi abonementa biļetes pakalpojumu – viena un tā pati biļete turpmāk būs derīga abu pārvadātāju autobusos. Tas ļaus iedzīvotājiem doties ceļā ar pirmo autobusu, kas kursē vajadzīgajā maršrutā, neatkarīgi no pārvadātāja, kas izdevis abonementa biļetes karti.

AS CATA un SIA VTU Valmiera vienotās elektroniskās abonementa kartes ir derīgas visos pārvadātāju apkalpotajos maršrutos, kuru posmi pārklājas. Piemēram, maršrutā Nr.7144 Valmiera–Cēsis sabiedriskā transporta pakalpojumus nodrošina abi pakalpojumu sniedzēji, tāpēc abonementa biļete būs derīga visā maršruta posmā. Savukārt maršrutā Nr.7805 Valmiera–Limbaži–Tūja AS CATA un SIA VTU Valmiera abonementa biļete būs derīga no Valmieras līdz Limbažiem, jo šajā posmā kursē abu pārvadātāju autobusi. Tālāk līdz pieturai Tūja būs derīga tikai SIA VTU Valmiera abonementa karte.

Pasažieriem pieejamas abonementa kartes no 10 līdz 19 braucieniem, no 20 līdz 34 braucieniem, 35 un vairāk braucieniem, saņemot atlaidi attiecīgi 10%, 15% un 20% apmērā.

Papildu informācija par abonementa biļešu iegādes iespējām pieejama AS CATA mājaslapā www.cata.lv vai sazinoties ar pārvadātāju pa tālruni 64122121, kā arī SIA VTU Valmiera mājaslapā www.vtu-valmiera.lv vai sazinoties ar pārvadātāju pa tālruni 64229460.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

Papildu informācijai:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: + 371 67686485

Ieteikt šo rakstu