Stāsies spēkā vilcienu kustības vasaras grafiks

No 6. jūnija stāsies spēkā vilcienu kustības vasaras grafiks, kas tiks papildināts ar vairākiem reisiem uz atpūtnieku iecīnītajiem galamērķiem Jūrmalas un Saulkrastu virzienā.

Maršrutā Rīga – Dubulti – Rīga vilcienu kustības saraksts tiks papildināts ar sešiem reisiem darba dienās un desmit reisiem brīvdienās, savukārt maršrutā Rīga – Carnikava – Rīga kustības saraksts tiks papildināts ar sešiem jauniem reisiem darba dienās un desmit reisiem brīvdienās, bet divi papildu vilcieni tiks norīkoti pagarinātajā maršrutā – Rīga – Lilaste – Rīga.

Tāpat svētdienās tiks norīkoti divi papildu vakara reisi maršrutā Rīga – Sigulda – Rīga, kuri iepriekš kursēja tikai darba dienās.

“Vivi” mobilajā lietotnē un tīmekļvietnē pieejamais vilcienu kustības saraksts, kas redzams 10 dienas iepriekš, jau ietver visas aktuālās izmaiņas. Tāpat informāciju par vilcienu vasaras kustības grafiku būs pieejama vilcienu kustības kopējos sarakstos, kas publicēti “Vivi” tīmekļvietnes sadaļā “Pasažieru ievērībai” un kas izvietoti informatīvajos stendos dzelzceļa stacijās.

 

“Vivi” ir vilciena pasažieru pārvadājumu zīmols, kas pieder AS “Pasažieru vilciens”.

AS “Pasažieru vilciens” veic vilciena pasažieru pārvadājumus ar zīmolu “Vivi”, sniedz ritošā sastāva remonta pakalpojumus un nodrošina komercreisu servisu. AS “Pasažieru vilciens” ir dibināta 2001. gadā, 2023. gadā uzsākta pasažieru pārvadājumu modernizācija, ieviests jauns pasažieru apkalpošanas standarts un vilciena pasažieru pārvadājumu zīmols “Vivi”. 2023. gadā tika pārvadāti 17,1 miljons pasažieru, 98,36% reisu izpildot precīzi pēc vilcienu kursēšanas grafika. Uzņēmums nodarbina vairāk nekā 950 darbinieku.

 

Papildu informācijai:

Edgars Butāns

“Vivi” Komunikācijas un mārketinga daļas vadītājs

AS “Pasažieru vilciens”

Mob. tālr. nr. 29837421

E-pasta adrese: edgars.butans@vivi.lv

 

Foto: pilot_motor

Papildu informācija: 
PielikumsIzmērs
foto_pilot_motor_2.jpg
3.67 MB

Ieteikt šo rakstu