SIA Daugavpils autobusu parks turpina pilnveidot abonementa biļešu pakalpojumu, piedāvājot tās arī citos maršrutos un to posmos

No 2018.gada 1.janvāra SIA Daugavpils autobusu parks pasažieri varēs izmantot abonementa biļeti, braucot maršrutu posmā no Locikiem līdz Višķiem, no Jaunbūves līdz Locikiem, no Daugavpils līdz Līksnas centram un no Daugavpils līdz Stropiem, kā arī pretējā virzienā. Iegādājoties abonementa biļeti, pasažieris saņems atlaidi 20% apmērā. Attiecīgo biļeti iedzīvotāji var iegādāties Daugavpils autoostā, Viestura ielā 10, Daugavpilī.

Visi 50 SIA Daugavpils autobusu parks apkalpoto maršrutu posmi, kuros pasažieri var braukt, izmantojot abonementa biļeti, kā arī papildu informācija par pakalpojumu pieejama šeit.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

Papildu informācijai:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: + 371 67686485

Ieteikt šo rakstu