SIA Daugavpils autobusu parks pilnveido piedāvāto abonementa biļešu klāstu

No 2017.gada 1.decembra SIA Daugavpils autobusu parks piedāvās saviem pasažieriem iegādāties arī abonementa biļeti, kas derīga braucieniem darbadienās vairākos maršrutu posmos. Savukārt daudzbērnu ģimenes locekļiem, kuri saņēmuši 3+ Ģimenes karti, tiks piedāvāta atšķirīga dizaina abonementa biļete.

Līdz šim SIA Daugavpils autobusu parks pasažieri varēja iegādāties abonementa biļetes braucieniem visās mēneša dienās 46 pārvadātāja apkalpoto maršrutu posmos, bet no 1. decembra iedzīvotājiem būs pieejamas arī abonementa biļetes, kas derīgas braucieniem darbadienās. Abonementa biļetes pasažieri var iegādāties Daugavpils autoostā, Viestura ielā 10, Daugavpilī. Papildu informācija par abonementa biļešu iegādes iespējām pieejama pārvadātāja mājaslapā www.buspark.lv vai zvanot pa tālruni 65429245.

Daudzbērnu ģimenes var iegādāties biļeti vienam braucienam reģionālo maršrutu autobusos un vilcienos, saņemot atlaidi 25% apmērā, kā arī abonementa biļeti, saņemot atlaidi 20% apmērā. Turpmāk SIA Daugavpils autobusu parks daudzbērnu ģimenes locekļiem izsniegs īpaša dizaina abonementa biļeti.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācijai:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: + 371 67686485

Ieteikt šo rakstu