Pasažieru ērtībai no 1. maija gaidāmas izmaiņas piecos maršrutos virzienā uz Aizkraukli

Lai nodrošinātu iedzīvotājiem ērtākus sabiedriskā transporta pakalpojumus, no 2019. gada 1. maija gaidāmas izmaiņas atsevišķos reisos maršrutā Nr.6128 Aizkraukle–Kurmene, Nr.6129 Aizkraukle–Daudzeva–Nereta, Nr.6096 Aizkraukle–Irši–Aizkraukle, Nr.6134 Aizkraukle–Jaunjelgava un Nr.6135 Aizkraukles autoosta–Aizkraukles stacija–Aizkraukles autoosta. Izmaiņas veiktas, lai iedzīvotāji varētu pārsēsties no viena transportlīdzekļa citā, vienā maršrutā iekļauta papildu pieturvieta, savukārt viena reisa izpilde būs ilgāka par 10 minūtēm saistībā ar apgrūtinošiem ceļa apstākļiem.

Aicinām pasažierus pirms brauciena pārbaudīt aktuālo kustības sarakstu mājaslapā atd.lv sadaļā Kustības saraksti vai jautājumu gadījumā sazināties ar AS “CATA”, zvanot pa tālruni 65122635.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Detalizētāka informācija par izmaiņām visos piecos maršrutos pieejama šeit.


Ieteikt šo rakstu