Palielināts SIA Ekspress Ādaži apkalpoto maršrutu posmu skaits, kuros var izmantot abonementa biļeti

Atsaucoties iedzīvotāju lūgumam, no 2017.gada 20.decembra SIA Ekspress Ādaži pasažieri varēs iegādāties abonementa biļetes braucieniem arī no pieturvietas Jugla Rīgā virzienā uz Baltezeru, Ādažiem, Carnikavu un citām apdzīvotām vietām Rīgas tuvumā, kā arī braucienam no Ādažiem līdz pieturai Autoserviss. Abonementa biļeti pārvadātāja apkalpotajos maršrutos varēs lietot, izmantojot personalizētu vai nepersonalizētu SIA Rīgas satiksme izsniegtu e-talonu vai rīdzinieka karti.

Turpmāk iedzīvotāji varēs iegādāties abonementa biļeti 40 braucieniem, saņemot atlaidi 20% apmērā. Tā būs pieejama vairākos maršrutos posmā Jugla–Baltezers, Jugla–Ādaži, Jugla–Kadaga, Jugla–Podnieki, Jugla–Carnikava, Jugla–Alderi, Jugla–Āņi, kā arī posmā starp Ādažiem un pieturvietu Autoserviss.

Nepersonalizētu e-talonu pasažieri var iegādāties SIA Ekspress Ādaži transportlīdzeklī, pārvadātāja birojā Muižas ielā 37, Ādažos, kā arī SIA Rīgas satiksme klientu apkalpošanas centros. Iegādājoties nepersonalizētu e-talonu, pasažierim būs jāiemaksā garantijas nauda 3,50 eiro apmērā. Ja pakalpojums vairs nebūs aktuāls, minētā naudas summa klientam tiks atgriezta apmaiņā pret attiecīgo e-talonu. Personalizētu e-talonu vai rīdzinieka karti pasažieri var saņemt kādā no SIA Rīgas satiksme klientu apkalpošanas centriem.

Lai noskaidrotu papildu informāciju par abonementu biļešu iegādes iespējām, iedzīvotāji var sazināties ar SIA Ekspress Ādaži, zvanot pa tālruni 67996449 rakstot uz e-pasta adresi ekspressadazi@inbox.lv.

Visi maršruti un to posmi, kuros pasažieri var izmantot abonementa biļeti, pieejami šeit.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācijai:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: + 371 67686485

Ieteikt šo rakstu