No 1.janvāra Aknīstes novada maršrutos iedzīvotāji varēs izmantot abonementa biļetes; sabiedriskā transporta pakalpojumus nodrošinās SIA Jēkabpils autobusu parks

No 2018.gada 1.janvāra sabiedriskā transporta pakalpojumus Aknīstes novadā sniegs SIA Jēkabpils autobusa parks. Pasažieri, braucot kādā no septiņiem Aknīstes novada maršrutiem, varēs izmantot elektroniskās abonementa kartes.  

Aknīstes novada iedzīvotāji varēs iegādāties abonementa biļeti, kas derīga piecas dienas braucieniem abos virzienos (turp un atpakaļ), saņemot atlaidi 15% apmērā; mēneša biļeti abiem virzieniem, saņemot atlaidi 20% apmērā; biļeti noteiktam braucienu skaitam (no 10 līdz 19 braucieniem, no 20 līdz 34 braucieniem un 35 un vairāk braucieniem), saņemot atlaidi attiecīgi 10%, 15% un 20% apmērā, un šī braucienu biļete ir izlietojama 30 dienu laikā no iegādes brīža. Abonementa biļetes varēs izmantot šādos maršrutā Nr.5897 Aknīste–Mežaraupi–Mežgale–Aknīste, Nr.5898 Aknīste–Kraujas, Nr.5899 Aknīste–Kraujas–Gārsene, Nr.6929 Aknīste–Gārsene, Nr.6930 Jēkabpils–Grāvlejas–Gārsene, Nr.6941 Jēkabpils–Viesīte–Aknīste, Nr.6942 Jēkabpils–Rubeņi–Aknīste.

Iegādāties abonementa biļeti pasažieri var Jēkabpils autoostā, Vienības ielā 1, un SIA Jēkabpils autobusu parks birojā Akurāteri, Salas pagastā. Papildu informācija par abonementa biļešu iegādes iespējām pieejama, zvanot pa tālruni 65237730.

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.


Ieteikt šo rakstu