No 1. februāra gaidāmas izmaiņas maršrutā Aizkraukles autoosta–Aizkraukles pagasts un Preiļi–Jēkabpils

Nodrošinot ātrāku autobusu nokļūšana galapunktā, no 2019. gada 1. februāra gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.6125 Aizkraukles autoosta–Aizkraukles pagasts un Nr.7867 Preiļi–Jēkabpils.

Lai skolēni savlaicīgi nokļūtu no mājām uz Aizkraukles vidusskolu, maršruta Nr.6125 Aizkraukles autoosta–Aizkraukles pagasts, kas no pieturvietas Aizkraukles pagasts izbrauc plkst.07.40, turpmāk pasažieru apmaiņu nodrošinās pieturvietā Mēness iela, savukārt Aizkraukles autoostā autobuss vairs neapstāsies.

Sakarā ar ātruma palielināšanu starp pieturvietām, kā arī lai pasažieri paspētu pārkāpt no autobusa uz vilcienu un turpinātu ceļu uz Rīgu, maršruta Nr.7867 Preiļi–Jēkabpils reiss, kas tiek uzsākts Preiļu autoostā plkst.6.05, galapunktā tiks noslēgts plkst.7.25 (līdz šim autobuss pienāca plkst.7.45). Savukārt pieturvietā Līvānu stacija autobuss pasažieru apmaiņu veiks plkst.6.47 (līdz šim tas apstājās plkst.6.54).

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu. Atgādinām, ka sabiedriskā transporta reisu skaitu un laikus nosaka pasažieru plūsma, savukārt statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažierus aicinām ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.


Ieteikt šo rakstu