Maršruta Liepāja–Aizpute eksperimentālie reisi līdz Kuldīgai iekļauti kopējā maršrutu tīklā

Izvērtējot maršruta Nr.5114 Liepāja–Aizpute eksperimentālo reisu finansiālos rādītājus un pagarinātajos reisos pārvadāto pasažieru skaitu, Sabiedriskā transporta padome lēma iekļaut tos kopējā maršrutu tīklā. No 2017.gada 1.novembra autobuss, kas no Liepājas (Kuršu ielas) izbrauc plkst.9.00, atkal darbadienās pasažierus vedīs līdz Kuldīgai. Savukārt no Kuldīgas virzienā uz Liepāju tas izbrauks plkst.11.50.

Atsaucoties iedzīvotāju lūgumam, uz eksperimenta laiku no 2017.gada 1.aprīļa līdz 1.oktobrim maršruta Liepāja–Aizpute reiss tika pagarināts līdz Kuldīgai. Jebkuras izmaiņas maršrutu tīklā, kas ietekmē valsts budžeta dotāciju apmēru, ir Sabiedriskā transporta padomes kompetences jautājums. Par abu reisu saglabāšanu arī pēc eksperimenta laika beigām padomei bija jālemj septembra sēdē, tomēr nepietiekama kvoruma dēļ tā divas reizes tika pārcelta, kā rezultātā laika periodā no 11.oktobra līdz 1.novembrim eksperimentālie reisi netiek izpildīti. Autotransporta direkcija atvainojas pasažieriem par radušajām neērtībām!

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

 

Papildu informācija:
Tālr. +371 67280485
E-pasts: info@atd.lv

Ieteikt šo rakstu