Aktualizēts: applūdušo un neizbraucamo ceļu dēļ izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā Latgalē; atsevišķi reisi netiks izpildīti

Saskaņā ar Autotransporta direkcijas rīcībā esošo informāciju neizbraucamu ceļu dēļ šobrīd nav iespējama vai ir apgrūtināta pasažieru pārvadājumu veikšana piecos maršrutos Latgalē, kur sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošina AS Nordeka, SIA Norma-A, Balvu autotransports un Ludzas autotransporta uzņēmums. Jautājumu saistībā ar reisu izpildes laiku gadījumā aicinām pasažierus sazināties ar konkrēto pasažieru pārvadātāju.

Papildu informācija par maršrutiem, kas nav izbraucami vai kuros reisu izpilde var kavēties, pieejama šeit.

 

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 
Papildu informācijai:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: + 371 67686485
Papildu informācija: 
PielikumsIzmērs
Marsrutu_saraksts_atjaunots_pielikums.pdf
125.02 KB

Ieteikt šo rakstu