Abonementa biļetes pieejamas arī pasažieriem Dobeles maršrutu tīkla daļā

No 2018.gada 1.februāra iedzīvotāji varēs izmantot abonementa biļeti, braucot 21 SIA Dobeles autobusu parks apkalpotajā maršrutā Dobeles, Tērvetes un Auces novadā. Tādējādi regulārajiem pasažieriem brauciens izmaksās lētāk un pakalpojumu varēs izmantot ērtāk, jo iedzīvotājiem nevajadzēs pirkt biļeti, maksājot skaidrā naudā. Pakalpojumu varēs saņemt, izmantojot elektroniskas abonementa kartes.

Iedzīvotāji varēs iegādāties abonementa biļeti braucienam tajos maršrutu posmos, kur viena no pieturvietām ir Dobele. Pasažieriem būs pieejamas abonementa biļetes 20 braucieniem, saņemot atlaidi 15% apmērā, un 40 braucieniem, saņemot atlaidi 20% apmērā. Abonementa biļeti varēs izmantot 30 dienu laikā no tās iegādes brīža.

Elektroniskās abonementa kartes var iegādāties Dobeles autoostā, Stacijas ielā 1, savukārt papildināt tās ar jauniem braucieniem varēs gan Dobeles autoostā, gan transportlīdzeklī pie tā vadītāja. Jautājumu gadījumā aicinām iedzīvotājus sazināties ar pārvadātāju, zvanot pa tālruni 26596220.

Saraksts ar maršrutiem, kuros iespējams izmantot abonementa biļetes, pieejams šeit.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācijai:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: + 371 67686485

Ieteikt šo rakstu