Sliežu remontdarbu dēļ īslaicīgas izmaiņas reģionālo autobusu maršrutā starp Aizkraukles autoostu un Aizkraukles staciju

Saistībā ar sliežu ceļu remonta un infrastruktūras uzlabošanas darbiem, kas no šī gada 13. maija līdz 5. jūnijam tiks organizēti dzelzceļa līnijā Rīga–Daugavpils, tiek veiktas izmaiņas vilcienu reisos posmā Rīga–Aizkraukle. Informējam pasažierus, ka vairāki reisi reģionālās nozīmes autobusu maršrutā nr. 6135 Aizkraukles AO–Aizkraukles stacija tiks pielāgoti stacijā pienākošajiem vilcienu reisiem tikai no 16. maija.

Īslaicīgi, no šī gada 13. līdz 15. maijam, reģionālās nozīmes maršrutā nr. 6135 Aizkraukles AO–Aizkraukles stacija dažiem autobusu reisiem pienākšanas un atiešanas laiki stacijā būtiski atšķirsies no vilcienu reisu pienākšanas un atiešanas laikiem. No ceturtdienas, 16. maija visi reģionālo autobusu reisi minētajā maršrutā tiks pielāgoti vilcienu reisiem (līdz 10 minūtēm, lai pasažieri varētu pārsēsties).

Pasažieru ievērībai autobusu un vilcienu reisi, kas no 13. līdz 15. maijam nav salāgoti, kā arī iepriekšējo autobusu reisu alternatīvas, lai paspētu uz vilcienu reisiem:

Aicinām no 13. līdz 15. maijam izvēlēties alternatīvos autobusu reisus vai citus nokļūšanas variantus no stacijas un uz to, ja nav iespēju ilgāk uzturēties stacijā.

Reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumus minētajos autobusu maršrutos nodrošina AS “Liepājas autobusu parks”.

 

Papildu informācijai:

Sanita Heinsberga

VSIA “Autotransporta direkcija”

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.: +371 67356129

E-pasts: sanita.heinsberga@atd.lv


Ieteikt šo rakstu