Sakarā ar dzelzceļa pārbrauktuves slēgšanu 3. un 4. jūlijā maršruta Autoosta–Durbe un Tukums–Tume autobusi kursēs caur Jauntukumu

Ņemot vērā, ka remontdarbu dēļ tiek slēgta dzelzceļa pārbrauktuve, kas atrodas uz autoceļa V1476 Kalēji–Durbe, no 2019. gada 3. jūlija plkst.8.00 līdz 4. jūlija plkst.22.00 sabiedriskā transporta satiksme tiks organizēta caur Jauntukumu. Tādējādi maršruta Nr.3213 Autoosta–Durbe un Nr.5558 Tukums–Tume autobusi attiecīgajā laikā neveiks pasažieru apmaiņu pieturvietā Rīgas iela un Lielā dzelzceļa iela.

Lai nodrošinātu autobusa apstāšanos pieturvietā Durbe, reisiem radīsies papildu nobraukums, kā rezultātā autobuss var kavēties līdz 10 minūtēm.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.


Ieteikt šo rakstu