Abonementa biļetes pieejamas arī pasažieriem Pļaviņu novadā

No 2017.gada 14.septembra iedzīvotāji varēs izmantot abonementa biļeti, braucot kādā no sešiem SIA Jēkabpils autobusa parks apkalpotajiem maršrutiem Pļaviņu novadā. Tādējādi regulārajiem pasažieriem brauciens izmaksās lētāk un pakalpojumu varēs ērtāk izmantot, jo nevajadzēs katru dienu pirkt biļeti, maksājot skaidrā naudā. Abonementa biļetes pieejamas gan papīra formātā, gan kā elektroniskas kartes.

Pļaviņu novada iedzīvotāji varēs iegādāties abonementa biļeti, kas derīga piecas dienas braucienam abos virzienos (turp un atpakaļ), saņemot atlaidi 15% apmērā; mēneša biļeti abiem virzieniem, saņemot atlaidi 20% apmērā; biļeti noteiktam braucienu skaitam – no 10 līdz 19 braucieniem, no 20 līdz 34 braucieniem un 35 un vairāk braucieniem –, saņemot atlaidi attiecīgi 10%, 15% un 20% apmērā, un šī braucienu biļete ir izlietojama 30 dienu laikā no iegādes brīža.

Iegādāties abonementa biļeti pasažieri var Jēkabpils autoostā, Vienības ielā 1, vai SIA Jēkabpils autobusu parks birojā Akurāteri, Salas pagastā. Tāpat iedzīvotājiem būs iespēja atsevišķās dienās iegādāties abonementa biļeti arī Pļaviņu novada domē, Dzelzceļa ielā 11. Jautājumu gadījumā aicinām pasažierus sazināties ar pārvadātāju, zvanot pa tālruni 65237730.

SIA Jēkabpils autobusu parks nodrošina sabiedriskā transporta pakalpojumu sešos maršrutos Pļaviņu novadā: maršrutā Nr.5697 Pļaviņas–Vietalva, Nr.5698 Pļaviņas–Bunduļi, Nr.6112 Selga–Pļaviņas, Nr.6141 Pļaviņas–Vietalva–Pļaviņas, Nr.6429 Pļaviņas–Siljāņi–Pļaviņas un Nr.6430 Pļaviņas–Krievciems–Pļaviņas.

 

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācijai:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: + 371 67686485

Ieteikt šo rakstu