21. martā būs Eiropas Darba iestādes organizēts tiešsaistes seminārs autopārvadājumu operatoriem, transportlīdzekļu vadītājiem un sociālajiem partneriem

Eiropas Darba iestāde aicina autopārvadājumu operatorus, transportlīdzekļu vadītājus un sociālos partnerus šī gada 21. martā piedalīties tiešsaistes informatīvajā seminārā par braukšanas un atpūtas laikiem, autopārvadājumu kontrolēm uz ceļa, transportlīdzekļu vadītāju nosūtīšanu utt.

Informatīvā semināra mērķis ir veicināt savstarpēju sapratni un konsekvenci Mobilitātes pakotnes I noteikumu piemērošanā visās ES dalībvalstīs, īpašu uzmanību pievēršot noteikumiem par braukšanas un atpūtas laikiem, kā arī transportlīdzekļu vadītāju nosūtīšanu darbā (lex specialis).

Seminārs paredzēts Ziemeļu un Baltijas valstu operatoriem, sociālajiem partneriem un transportlīdzekļu vadītājiem.

Informācijas sesiju organizē Eiropas Darba iestāde (ELA) sadarbībā ar Eiropas Komisiju un Organizāciju konfederāciju autopārvadājumu kontroles jomā (CORTE). Seminārā piedalīsies arī sociālie partneri Eiropā (IRU un ETWF).

Seminārs notiks 21. martā no plkst. 14.00 līdz plkst. 16.30 Zoom platformā angļu valodā (ar tulkošanu latviešu valodā). Reģistrēšanās semināram šeit.

 

Papildu informācija:

Iveta Suraka

National Liaison Officer - Latvia

European Labour Authority

Iveta.SURAKA@ela.europa.eu

http://ela.europa.eu


Ieteikt šo rakstu