Saulkrastu, Siguldas un Limbažu novados no 3. marta būs izmaiņas dažos reģionālo autobusu maršrutos

Atsaucoties iedzīvotāju un pārvadātāja ierosinājumiem, no šī gada 3. marta reģionālās nozīmes maršrutos Saulkrasti–Inčupe, Sigulda–Allažmuiža, Sigulda–Mālpils un Rīga–Saulkrasti–Limbaži būs dažādas izmaiņas.

Reģionālās nozīmes maršrutā nr. 6321 Sigulda–Allažmuiža vakara reisam, kurā autobuss plkst. 19.25 izbrauc no Allažmuižas, gala pietura turpmāk būs Siguldas autoostā (šobrīd - pietura “Sigulda” Gāles ielā).

Reģionālās nozīmes maršrutā nr. 5591 Sigulda–Mālpils divos darba dienu reisos tiek iekļautas Siguldā esošās pieturas “Barona iela” un “Ģimnāzija” – reisā plkst. 7.15 no Mālpils (tiek nodrošināts tikai mācību gada laikā) un plkst. 19.00 no Siguldas autoostas.

Reģionālās nozīmes maršruta nr. 7516 Rīga–Saulkrasti–Limbaži pasažieri turpmāk vairākos reisos varēs iekāpt un izkāpt arī pieturā “Robežu iela”, kas atrodas Zvejniekciemā Tallinas ielā – no Rīgas autobusam izbraucot plkst. 14.00 un plkst.19.00, kā arī no Limbažiem izbraucot plkst. 10.05  un plkst. 12.15.

Reģionālās nozīmes maršrutā nr. 3115 Saulkrasti–Inčupe tiek slēgti divi iedzīvotāju nepieprasīti darbadienu rīta reisi – plkst. 8.30 no Saulkrastu stacijas un plkst. 8.45 no Inčupes. Izmaiņas veiktas, pamatojoties uz Sabiedriskā transporta padomes doto uzdevumu ATD sadarbībā ar plānošanas reģioniem veikt nerentablo maršrutu, reisu detalizētu lietderības novērtējumu.

Reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumus minētajos autobusu maršrutos nodrošina AS “CATA”. Izmaiņas ATD saskaņojusi ar Vidzemes un Rīgas plānošanas reģioniem.

 

Papildu informācijai:

Sanita Heinsberga

VSIA “Autotransporta direkcija”

Komunikācijas speciāliste

E-pasts:  sanita.heinsberga@atd.lv


Ieteikt šo rakstu