Par pasažieru pārvadājumiem Krievijas Federācijā FIFA 2018 laikā

VSIA Autotransporta direkcija informē, ka ir saņemta informācija no Krievijas Federācijas Transporta ministrijas saistība ar iebraukšanas kārtību Krievijas Federācijas pilsētās, kurās norisināsies FIFA 2018 Pasaules čempionāts futbolā no 2018.gada 14.jūnija līdz 15.jūlijam.

Drošības apsvērumu dēļ tiek noteikts liegums iebraukt autobusiem no 2018.gada 1.jūnija līdz 17.jūlijam Maskavā, Sanktpēterburgā, Kazaņā, Sočos, Samārā, Ņižņijnovgorodā, Rostovā pie Donas un no 2018.gada 1.jūnija līdz 30.jūnijam Volgogradā, Jekaterinburgā, Kaļiņingradā, Saranskā. Ierobežojumi neattieksies uz tiem autopārvadātājiem, kuri, veicot visa veida pasažieru pārvadājumus, izpildīs zemāk norādītās prasības:

  1.  autobuss jāaprīko ar satelītnavigācijas sistēmu, kas akreditēta AS “GLONASS” http://aoglonass.ru/ ;
  2. jānoslēdz līgums ar AS “GLONASS” par navigācijas signāla pārraidīšanu (autobusa lokācijas vietu, virzienu un pārvietošanās ātrumu);
  3. jānosūta pieteikums par iebraukšanu minētājās pilsētās, izmantojot “Transporta direkcija pasaules čempionāta futbolā 2018.gada Krievijas Federācijā” mājaslapu http://transport2018.com/ .

Detalizētāka informācija pa soļiem, lai izpildītu iepriekš norādītās prasības, ir atrodama šeit.

Informācija par darbnīcām, kuras tiesīgas uzstādīt satelītnavigācijas aparatūru, pieejama šeit.

Informācija par punktiem, kur var noslēgt līgumu par navigācijas signāla pārraidīšanu, pieejama šeit.

 

Noteikumi bezmaksas braucieniem pa dzelzceļu papildu vilcienos

Apmeklētāji, kuriem ir iegādāta biļete uz spēli un noformēta FAN ID, ir tiesīgi bez maksas pārvietoties uz pilsētām, kuras organizē čempionātu, izmantojot dzelzceļa transportu papildu vilcienos.